Anthony Scaramucci: Bitcoin je vrcholový predátor mezi kryptoměnami, DOGE by mohl být digitálním stříbrem

Anthony Scaramucci: Bitcoin je vrcholový predátor mezi kryptoměnami, DOGE by mohl být digitálním stříbrem

Bloomberg uvedl, že generální ředitel SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci, podporuje Bitcoin před svými zákazníky a ve srovnání s altcoiny tuto měnu nazval „vrcholovým predátorem“. Rovněž věří, že se DOGE může stát digitálním stříbrem, i když tento stav vždy patřil Litecoinu.

Vše, co potřebujete vědět o tom, Jak obchodovat na Binance + 40% sleva na obchody a cashbackem!

Anthony Scaramucci hájí Bitcoin i přes masivní pokles

Zatímco se Bitcoin již měsíc obchoduje pod 60 000 dolary, nedávný tweet Elona Muska ho poslal dolů na úroveň 47 000 dolarů, když řekl, že Tesla prestává akceptovat BTC jako platbu. Důvodem je to, že těžba BTC produkuje příliš velkou uhlíkovou stopu a vyžaduje hodně energie z neobnovitelných zdrojů. K tomuto názoru se připojila i společnost Square. Anthony Scaramucci však stále věří v jeho obrovský potenciál.

Věří, že zákazníci jeho společnosti o BTC nechtějí přijít, protože je to jediná kryptoměna, která dosáhla „únikové rychlosti“.

Scaramucci uvedl, že ikdyž Bitcoin v současné době drží kolem 40 procent hodnoty trhu s kryptoměnami, což je pokles ze 70 procent na začátku roku 2021, stále si udržuje svoji nadřazenost jako „vrcholový predátor“ mezi kryptoměnami.

Scaramucci uvedl, že Dogecoin, který se letos dostal do top desítky kryptoměn a v době psaní tohoto článku je na čtvrtém místě s tržní kapitalizací 67 miliard USD, může být digitání stříbro. Podle generálního ředitele SkyBridge Capital je však DOGE pro většinu jeho klientů příliš vzdálený.

Elon Musk je největším podporovatelem DOGE. V nedávném tweetu oznámil spolupráci s vývojáři Dogecoinu na zvýšení efektivity transakčního systému, kterou označuje za potenciálně slibnou. Bude tedy slibná i budoucnost DOGE?

Naučte se obchodovat s pákou pro větší zisky, Jak obchodovat s pákou na Binance?

Originální článek Anthony Scaramucci: Bitcoin je vrcholový predátor mezi kryptoměnami, DOGE by mohl být digitálním stříbrem pochází z webu CryptoSvet.cz.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK