Příspěvek Elona Muska vystřelil tokeny se psí tématikou o 1000 % za 24 hodin!

Podobné věci jako jsou popsány v tomto článku se zřejmě dějí pouze ve světě kryptoměn. Tweety slavných osobností dokážou velmi pěkně rozhýbat trh. Otázkou však je, zda je to negativní nebo pozitivní. Nejznámější příspěvky tohoto druhu pocházejí zejména od Elona Muska. Ten podporuje zejména tokeny se psí tématikou jako například Dogecoin.

Může tě zajímat: Přijímání BTC v Salvadoru – kupí se technické problémy s peněženkou

Poslední tweet od Elona Muska

Jak již bylo výše zmíněno, Elon Musk velmi rád přispívá na svém twitteru podpůrnými příspěvky pro Dogecoin. Ne nadarmo je považován za “dogefathera” nebo vůdce tohoto projektu. Jeho poslední příspěvek způsobil opět velké šílenství. Musk totiž ještě v minulosti oznámil, že si plánuje pořídit pejska a konkrétní plemeno Shiba Inu. Jeho jméno má být Floki. Tato zpráva způsobila poměrně velký hype, když okamžitě začaly vznikat tokeny s touto tématikou, například Floki Inu, Shiba Floki a podobně.

Poslední příspěvek šéfa Tesly obsahoval fotku pejska Shiba Inu. V popisu fotky byl pouze jednoduchý text “Floki dorazil”. Po tomto příspěvku některé altcoiny s touto tématikou zaznamenaly nárůst o neuvěřitelných 1000 %!

Chceš rychle nakoupit / prodat kryptoměny a neplatit obrovské sumy za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokrádá na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Token Shiba Floki se dokázal vyšplhat o 1000 % za necelých 24 hodin.

Zdroj: Coinmarketcap

I toto je jasný důkaz toho, jak dokážou příspěvky slavných lidí ovlivnit trh. V tomto případě však můžeme s určitostí říci, že jde o bezvýznamný projekt, který se pouze veze na popularitě Dogecoinu.

Dogecoin a Shiba Inu prožívají horší období

Ani vysoká popularita nedokáže zajistit neustálý růst. Své o tom vědí projekty DOGE a Shiba. Tyto mince zaznamenaly za posledních 24 hodin propad o přibližně 5 %.

Zdroj: TradingView

The post Příspěvek Elona Muska vystřelil tokeny se psí tématikou o 1000 % za 24 hodin! appeared first on TRADING11.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK