Společnost Samsung přidává podporu pro hardwarové peněženky do smartphonů Galaxy

Společnost Samsung přidává podporu pro hardwarové peněženky do smartphonů Galaxy

Korejský technologický gigant Samsung přidal do své řady smartphonů Galaxy podporu pro hardwarové peněženky třetích stran, Ledger Nano S a Nano X.

Uživatelé smartphonů Samsung Galaxy nyní mohou propojit své zařízení se svými hardwarovými peněženkami, aby mohli spravovat a obchodovat s kryptoměnami prostřednictvím aplikace Samsung Blockchain Wallet.

Naučte se obchodovat s pákou pro větší zisky, Jak obchodovat s pákou na Binance?

Samsung přidává podporu pro hardwarové peněženky

V tiskové zprávě doprovázející oznámení společnost Samsung uvedla, že aktualizace umožňuje uživatelům „přistupovat a zpracovávat transakce importem virtuálních aktiv uložených ve vybraných hardwarových peněženkách do Samsung Blockchain Wallet.“

Společnost Samsung poprvé představila podporu blockchainu ve svých smartphonech v roce 2019 zavedením Samsung Blockchain Keystore a peněženky. Blockchain Keystore umožňuje ukládání soukromých klíčů ke kryptoměnám v Knoxu, zabezpečené enklávě na zařízení, které je izolováno od hlavního operačního systému a lze k němu přistupovat pouze pomocí PIN nebo biometrického ověřování.

Nová aktualizace přidává podporu pro hardwarové peněženky do smartphonů Galaxy se systémem Android 9.0 nebo novějším, ačkoli Samsung varuje, že funkce Bluetooth Ledger Nano X mohou být omezené. Zařízení bez Blockchain Keystore mohou tuto aktualizaci stále využívat, i když tito uživatelé budou muset fyzicky připojit svůj smartphone k hardwarové peněžence, aby mohli spravovat své kryptoměny a klíče.

Od chvíle, kdy společnost Samsung poprvé představila funkci Blockchain Keystore na svých smartphonech Galaxy, pokračovala v podpoře pro kryptoměny u dalších verzí smartphonů Galaxy, jako je Galaxy S20, ačkoli tato funkce nebyla příliš propagována. Společnost Samsung také rozšířila podporu pro řadu kryptoměn, včetně Tron, ETH, BTC, Klaytn a Stellar a také funkce nákupu a prodeje kryptoměn prostřednictvím burzy kryptoměn Gemini.

Také umožňuje uživatelům Galaxy prozkoumat decentralizované aplikace (DApp), které používají technologii blockchain k ověření výměny digitálních aktiv. Od her až po sociální média, finance, zabezpečení a další – Samsung poskytuje přístup k nejnovějším DApps a nabízí doporučení uživatelům v různých kategoriích.

Společnost Samsung věří, že “k inovacím může dojít pouze prostřednictvím otevřeného a společného přístupu,” a otevřela přístup ke svému blockchainovému ekosystému pomocí sady Samsung Blockchain SDK. Vývojáři mohou vytvářet DApps, které snadno generují, ukládají a spravují blockchainové účty a zpracovávají transakce pomocí API vyhrazených pro každý systém Ledger. Poskytuje také rozhraní API umožňující DApps bezpečně podepisovat převody virtuálních aktiv pomocí hardwarových peněženek třetích stran.

Vše, co potřebujete vědět o tom, Jak obchodovat na Binance + 40% sleva na obchody a cashbackem!

Originální článek Společnost Samsung přidává podporu pro hardwarové peněženky do smartphonů Galaxy pochází z webu CryptoSvet.cz.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK