TOP 3 kryptoměny na tento týden (Týden 26/2021)

TOP 3 kryptoměny na tento týden (Týden 26/2021)

I během následujících dní nás čekají důležité události, hardforky, konference a zajímavé spekulativní události. V tomto článku vybíráme ty nejlepší. Které kryptoměny se vyplatí sledovat?

Ethereum – London hardfork

Již přesně za 7 dní nás čeká velký Ethereum update, který má výrazně pozměnit systém poplatků v síti a stabilizovat jejich hodnotu. Podle různých průzkumů se mají snížit průměrně až o 50 %. Je to další z velkých kroků ve zlepšování Ethereum sítě. Zároveň po dlouhém čekání se tak konečně dočkáme implementace EIP-1559. Jedná se o deflační prvek. Update na novou síť proběhne 04.08.2021.

Více o London hardforku se můžete dočíst v tomto článku.

KAVA – Testnet Launch této kryptoměny

Další zajímavý update, respektive testnet, budeme moci sledovat již během dnešního dne na kryptoměně KAVA. Vývojáři kryptoměny zároveň pořádají soutěž o 100 000 USD. Soutěž má sloužit k tomu, aby přilákala nové uživatele, aby vyzkoušeli nový testnet update. Soutěž bude probíhat tak, že z uživatelů, kteří poskytují a vytvoří obchodní objem, budou vylosováni náhodní výherci. Kompletní přehled o soutěži naleznete na tomto odkazu.

Fetch.ai – Týden plný fundamentů!

Zpozornět by měli i držitelé kryptoměny Fetch.ai. Každý hodler, který bude mít ke dni 03.08.2021 nějaké mince, získá zdarma airdrop. Airdrop funguje tak, že obvykle za splnění nějakého úkolu, nebo často i držení kryptoměny, získáte další kryptoměny zdarma. Tentokrát stačí držet pouze mince Fetch.ai. Více info o této události naleznete v tomto článku. Fetch.ai kromě toho už zítra přichází na nový Mainnet.

Přečti si i náš další článek: Počet kryptomatů stoupl v roce 2021 až o 70 %. Denně jich přibývá přes 50!

The post TOP 3 kryptoměny na tento týden (Týden 26/2021) appeared first on TRADING11.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK