[Večerní souhrn článků] • Uživatelé kryptoburzy Coincheck se stali obětí útoku • a další články

večer, souhrn

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Uživatelé kryptoburzy Coincheck se stali obětí útoku

Japonská kryptoburza Coincheck se stala před nedávnem obětí útoku, při kterém byly uživatelům odcizeny přístupy k účtu. Dnes o tom informovala sama kryptoburza. Útočníci získali přístup prostřednictvím zasílání podvodných emailů klientům burzy.

Analýzy a trhy

04.06.20 Technická analýza BTC/USD – Tak blízko a přitom daleko, co nás v červnu čeká?

Ten poslední breakout ze struktury v podobě symetrického trianglu vypadal docela slušně, ale i tak z toho nakonec byl obyčejný bull trap. Bitcoin (BTC) byl a stále je před klíčovým rozhodnutím, protože „stačí“ definitivně překonat cenovou hladinu 10 500 USD a jsme jednou nohou v bull marketu.

04.06.20 [Přehled trhu+BTC+XLM] Dominance Bitcoinu klesá. Je to šance pro altcoiny?

Dnes se podíváme na Bitcoin a Stellar a na novinky, které zatřásly trhem. Nebude chybět klasika top růst z pomezí 100 kapitalizace a také největší propad.

Kryptoměny a kryptofirmy

Populární hra Minecraft bude na technologii blockchain

Společnost Mojang stojící za velmi populární „kostičkovou“ hrou Minecraft oznámila integraci technologie blockchain do hry. Cílem je posílit blockchainová řešení ve videoherním průmyslu.

Jaký je rozdíl mezi technologií Blockchain a Distributed Ledger Technology?

I když jsou pojmy odlišné, hodně lidí si je plete, nebo nezná rozdíly. Pojďme se spolu podívat, jaký je rozdíl mezi blockchainem a distribuovaným ledgerem.

Coinbase obviňována z úmyslných výpadků při větším pohybu ceny Bitcoinu

Kryptoburza Coinbase s centrálou v San Franciscu se potýká s pochybnostmi uživatelů. Někteří uživatelé totiž zjistili, že při směně dochází k technickému problému pokaždé, když cena nejpopulárnější kryptoměny Bitcoin poskočí o cca 5 % za minutu.

Hot news

Čeští fotbalisté kupují Bitcoin. A nejen ti.

Vzestupná cena Bitcoinu (BTC) a krátkodobé překonání psychologické hranice 10 000 USD za jednu minci nenechala chladnými ani známého českého herce a neméně známého českého fotbalistu. Řeč je o Martinu Feninovi a Jakubu Kohákovi.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Tweet dne – Bitcoin nás zachrání…

 

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK