YouHodler recenze: snadný způsob, jak generovat zisky

YouHodler recenze: snadný způsob, jak generovat zisky

YouHodler patří mezi nové generace fintech aplikací, která pomáhá lidem těžit z růstu kryptoměn prostřednictvím půjček. Firma má dvě hlavní kanceláře na Kypru a ve Švýcarsku. Je aktivním členem Blockchain Association of Financial Commission a Crypto Valley Association. 150ti milionový pojišťovací fond spravuje Ledger Vault.

Platební řešení společnosti umožňují uživatelům obchodovat s kryptoměnou nebo vkládat prostředky na běžný účet s výnosem až 12,3%. YouHodler půjčuje vaši měnu a vy vyděláváte úroky, když kupujete a držíte. Platí úroky z 33 různých měn, jako jsou USDT, USDC, PAXG, BTC, ETH a DOGE a 4 fiat měn USD, EUR, CHF, GBP.

Aplikace YouHodler je dostupná také pro Android a IOS.

Pro účely recenze rozdělíme článek do několika bodů:

 1. Základní informace
 2. YouHodler recenze
 3. YouHodler produkty
 4. YouHodler návod
 5. Poplatky
 6. Závěr

1. Základní informace

 • Provozovatel: Naumard LTD
 • Sídlo společnosti: Kypr
 • Založení společnosti: 2018
 • Dostupné kryptoměny: 33+
 • Fiat měny: USD, EUR, CHF, GBP
 • Zákaznicá podpora: Velmi aktivní
 • Jazyk: Angličtina, Korejština, Japonština, Čínština, Němčina, Francouština, Polština, Italština
 • Stránka: www.youhodler.com

2. YouHodler recenze

Výdělky z úroků na kryptoměnách a čerpání půjček krytých kryptoměnami jsou ve srovnání s jinými půjčkami nebo investicemi riskantní. Pokud však již kryptoměny obchodujete, jste pravděpodobně zvyklí na tuto úroveň rizika a může vám prospět používání platformy YouHodler.

Díky jednoduchému a čistému uživatelskému rozhraní by YouHodler mohl být skvělou volbou pro začátečníky a ty, kteří neplánují často obchodovat. Snadno se používá a máte mnoho možností, jak generovat zisky.

Platforma nabízí krypto půjčky s poměrem k hodnotě 90%, nejvyšší úrokové sazby ze spoření bez stakování nativního tokenu, sadu investičních, spořících a půjčovacích služeb, vysokou úroveň bezpečnosti a nejmodernější zabezpečení. S těmito funkcemi vám společnost nabízí jedinečné způsoby, jak zvýšit ziskovost a vaše celkové výnosy.

Digitální peněženka YouHodler se používá k ukládání všech mincí, na kterých chce zákazník získat úrok. Peněženka podporuje kryptoměny i fiat měny a můžete ji také použít v mobilní aplikaci YouHodler.

3. YouHodler produkty

Spoření

Platforma nabízí 30 mincí a tokenů, za které vyplácí úroky, týdenní výplaty, složený úrok (znamená to, že APY bude vyšší než APR). Má jednu z nejvyšších úrokových sazeb na stablecoinech a nepožaduje žádnou dobu uzamčení, uživatelé si mohou své mince kdykoli vybrat a také nemusí stakovat nativní token ekosystému, aby dostali vyšší úrokovou sazbu, jako na mnoha jiných platformách. Patří mezi jednu z mála platforem, která platí úroky na DOGE.

youhodler savings

Půjčky

YouHodler se může pochlubit nejvyšším LTV (úvěr k hodnotě) na trhu, až 90%, akceptuje 27 mincí a tokenů jako kolaterál, minimální výše půjčky je pouze 100 dolarů a výhodou je, že jakoukoli půjčku lze kdykoli prodloužit. Uživatelé mohou přijímat půjčky v USD, EUR, GBP, CHF a BTC.

YouHodler recenze

Multi Hodl

Spojuje to nejlepší z krypto burz a obchodování CFD do jednoho. Díky YouHodler je provedení jednoduché, nabízí maximální páku x30 a úpravy u otevřených obchodů. Uživatel platí poplatek pouze u ziskových obchodů. Tato strategie spočívá v zajištění toho, aby bylo 80% kapitálu investováno do bezpečných a bezrizikových aktiv. Dalších 20% zbývajícího kapitálu se mezitím používá na omezeně rizikové, ale potenciálně vysoce ziskové investice.

youhodler multihodl

Dále platforma nabízí klasickou směnárnu s velmi nízkými poplatky a funkci Turbocharge, která poskytuje příležitost znásobit vaše kryptoměny vytvořením „řetězce půjček“ jedním kliknutím. Poté, co uživatel stiskne tlačítko „TURBOCHARGE“, platforma automaticky použije vypůjčený fiat na nákup více kryptoměny a poté použije toto krypto jako záruku pro druhou půjčku v řetězci, která zavádí nově vypůjčené prostředky do stejného procesu. Proces se opakuje 3–10krát v závislosti na vašem nastavení.

4. YouHodler návod

Registrace

Chcete-li začít s otevřením účtu, navštívte web YouHodler. K využití všech funkci budete muset projít procesem AML / KYC.

Screenshot 2021 05 18 1.52.49 PM

Spoření

Po absolvování všech požadovaných postupů KYC vložte své prostředky do peněženky YouHodler a klikněte na tlačítko „Sign Savings Reward“ v horní části stránky Peněženky. Zobrazí se vyskakovací okno, kde si můžete přečíst všechny potřebné materiály a zkontrolovat, zda souhlasíte se smlouvou o úrocích ze spoření.

Jakmile to uděláte, začnete vydělávat úroky. Úrok se vyplácí jednou týdně všem vašim peněženkám, které mají štítek APR. Vaše smlouva je k dispozici v sekci peněženky „Your savings info – Savings Reward Agreement“. Můžete také zkontrolovat výchozí částku – částku vašeho portfolia, ze které získáváte úrok.

%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA+%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0+2020 10 30+%D0%B2+13.15.46

Půjčky

Zde najdete kalkulátor půjčky. Vše, co potřebujete, je vybrat kryptoměnu, kterou chcete použít jako kolaterál, požadovanou částku půjčky ve fiat nebo kryptoměně a pohodlný úvěrový tarif. Hned poté, co jste vyplnili pole “Loan Amount”, uvidíte, kolik kryptoměny musíte vložit, abyste získali půjčku.

Po vyplnění parametrů půjčky si přečtěte podmínky a zaškrtněte políčko. Rovněž můžete nastavit požadovanou úroveň vybrání zisku pro svou půjčku pomocí funkce “Set close price”. Jakmile cena krypto-kolaterálu dosáhne nastaveného bodu, platforma prodá část kolaterálu za účelem splacení půjčky a zbytek bude uložen zpět do zůstatku.

Až budete připraveni, klikněte na tlačítko “Get Loan”. Vaše vypůjčené prostředky se zobrazí v peněžence. Svůj úvěr můžete sledovat ve svém účtu v sekci “Loans”.

a screenshot showing how to set the close price when you get a crypto loan

Multi Hodl

Chcete-li spustit Multi HODLing, přejděte do sekce Multi HODL v aplikaci. Klikněte na tlačítko “Start new Multi HODL” v horní části stránky. Poté nastavte požadované parametry:

Měnový pár a směr ceny, kam byste chtěli investovat – nástroj pro výběr investiční strategie k získání zisku z růstu ceny nebo poklesu ceny.

Zdroj finančních prostředků a částka – váš zůstatek v peněžence a počáteční částka investice.

Multiplikátor – míra rizika, které jste ochotni podstoupit.

image

Nastavení Take Profit a Margin Call – margin call je ve výchozím nastavení. Můžete si vybrat libovolnou požadovanou úroveň zisku (TP). Obě úrovně můžete kdykoli později po nastavení Multi HODL změnit.

image

Po nastavení všech parametrů stiskněte tlačítko START.

Turbocharge

V sekci Turbocharge klikněte na “Turbocharge crypto”. Uvidíte všechny dostupné tarify a budete si moci přizpůsobit svoji Turbo půjčku. Můžete nastavit počáteční částku zajištění, LTV a nastavit počet půjček, které budou součástí úvěrového řetězce.

V levém dolním rohu vidíte, kolik další kryptoměny s touto konkrétní půjčkou získáte. Po nastavení všech parametrů půjčky klikněte na tlačítko Turbocharge.

%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA+%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0+2020 10 12+%D0%B2+20.46.31

5. polatky

Poplatky za služby, které platforma nabízí jsou přiměřené a transparentní. Neúčtuje si žádný poplatek za vklady bankovním převodem, kryptoměnou a stablecoiny

5% poplatek za výběr pomocí bankovního převodu
Poplatek za výběr v kryptoměnách a stablecoinech se liší v závislosti na minci / tokenu, všechny podrobnosti naleznete ZDE.

Společnost také poskytuje kalkulačku, která zobrazuje poplatky za převod a celkovou částku, kterou byste obdrželi za konkrétní krypto nebo fiat.

6. Závěr

Závěrem bychom vás chtěli upozornit Crypto Journey contest. Vložte do své peněženky YouHodler alespoň 100 dolarů ve fiat nebo kryptoměně a získejte šanci vyhrát cestu kolem světa, předplatné na hotel, zbrusu nový notebook nebo jedinečný NFT od slavného tvůrce. Stačí na této stránce zadat číslo všeho účtu na YouHodler.

YouHodler umožňuje uživatelům ukládat, získávat úroky a půjčovat si proti jejich kryptoměnám. YouHodler se snadno používá a máte mnoho možností, jak generovat zisky. Společnost je transparentní a poskytuje podrobné vysvětlení služeb a toho, jak vše funguje. Uživatelské prostředí je přitažlivé a proces není matoucí. Žádná jiná společnost vám neposkytne kombinovaný balíček zaměřený na všechny tyto funkce v jediné aplikaci.

 

Originální článek YouHodler recenze: snadný způsob, jak generovat zisky pochází z webu CryptoSvet.cz.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK